Психологічна служба є складовою частиною функціональної структури закладу і спрямована на особистісний розвиток усіх учасників освітнього процесу.
Керуючись Національною доктриною розвитку освіту а також виходячи з принципів гуманності та етичності, що містяться в «Положенні про психологічну службу системи освіти України», працюючи над втіленням основних завдань школи проводиться планова робота по психологічному супроводу та оптимізація роботи всіх ланок шкільного процесу.
У повсякденній діяльності психологічна служба школи керується «Положенням про психологічну службу системи освіти», Етичним кодексом психолога, Декларацією прав людини, Конвенцією «Про права дитини», Законом України «Про освіту» та іншими нормативно-правовими документами, законодавчими актами і наказами Міністерства освіти, що регламентують роботу психологічної служби в школі. Психологізація навчально – виховного процесу закладу здійснюється через провідні напрямки діяльності психологічної служби: психодіагностику, корекцію, консультування та психопрофілактику, просвіта.
В освітньому закладі добре організована і систематично проводиться просвітницька робота серед педагогів, що зумовлено запитами адміністрації навчального закладу, педагогів. Реалізується дана функція через участь в організації та проведенні психолого – педагогічних семінарів педагогів, педагогічних рад, методичних об’єднань.
З метою поширення психологічних знань серед педагогів та впровадження інноваційних технологій в освітній процес була проведена педрада-тренінг на тему: «Формування професійних компетентностей учасників освітнього процесу засобами тренінгових технологій».
Важливими напрямками діяльності психологічної служби залишаються:
Психологічний супровід розвитку дітей та учнівської молоді здійснюється з метою створення в освітньому закладі умов для максимально успішного в даній ситуації особистісного розвитку, навчання і соціалізації дитини, психологічну профілактику шкільної дезадаптації.